close
تبلیغات در اینترنت
سیر تا پیاز ufo از اول تا آخر
loading...

ghamatha

سیر تا پیاز ufo از اول تا آخر

سیر تا پیاز ufo از اول تا آخر

یوفوچیست ؟

در سال های اخیر (حدود 80 سال) آمار مشاهده ی چیزهای عجیب غریب در آسمان زیاد شده است اما در گذشته وقتی کسی یا کسانی ادعا می کردند که چیز عجیب غریبی مشاهده کرده اند که در آسمان پرواز می کرده بخصوص در سال های 1920 تا 1945 (قبل از اختراع هواپیما) مردم او را دیوانه خطاب می کردند البته اولین امار رسمی از مشاهده ی شی عجیبی که پرواز می کرده در سال 1920 بوده است ( زمانی که حتی هواپیما هم اختراع نشده بود) در سازمان بین المللی وجود دارد.

اما یوفو به چه معناست؟

Unidentified Flying Object

پرواز شیء ناشناس

در حدود 50 سال پیش مردم با دیدن این اشیا برای این که بتوانند آن را برای دیگران تعریف کنند از هم معنی های این کلمه استفاده می کردند که بعدها به اسم یوفو شناخته شد و این لقب هم اکنون نیز استفاده می شود. UFO

تشخیص یوفوهای واقعی از غیر واقعی.

تشخیص صحیح و کامل این موضوع واقعا کار سختی است نمی توان به طور صد در صد گفت این واقعی است یا الکی. البته تا همین چند وقت پیش خیلی ها می گفتند چیزی به اسم یوفو وجود ندارد و این ها همه بازی های سیاسی آمریکا است تا این که با فرستاده شدن موجی که از فاصله ی چهل و پنج هزار کیلو متری به زمین که در همین اواخر اتفاق افتاد انقلاب عظیمی در واقعی بودن یا الکی بودن ان ایجاد کرد و بسیاری از آن هایی که موعتقد بودند این کار آمریکا است حرف های گذشته ی خویش را تکذیب کردند و حدودا همه جهان پذیرفت که این کار آمریکا نیست.البته آمریکا هم بی کار ننشسته و با شبیه سازی چنین هواپیما هایی(بشقاب پرنده) دست به جاسوسی زده است (درتاریخ 92/5/27 در اخبار سراسری به این موضوع اشاره شد) واز این رو است که می گویند تشخیص یوفو واقعی و الکی سخت است اما معمولا با چند پرسش یا نکته ی ساده می توان تا حدودی به این موضوع پی برد مثلا:

1-چرا آمار رسمی مشاهده ی یوفوها به قبل از تاریخ ساخت هواپیمای ملخدار برمیگردد؟

2- هنوز که هنوزه انسان نتوانسته است به سرعت بیشتر از62 کیلومتر در ثانیه برسد ولی چرا بعضی از یوفوها با سرعت نور وحتی در بعضی مواقع خیلی بیشتر از سرعت نور(یعنی هنگام پرواز از ان چیزی که ما می بینیم جلو ترند) می رسند.(هنوز الیاژی پیدا نشده است که در دمایی که توسط این سرعت عظیم بوجود می آید مقاومت کند)

3-اگر همه ی این ها جاسوسان آمریکایی باشند پس چرا در خیلی از موارد به زمین نزدیک شده یا در بعضی موارد در دسته های چند تایی نشان داده می شوند؟

4- چرا بعضی یوفو ها خود نمایی می کنند ولی برخی نه؟

و چندها دلیل دیگر ...

سوال مهم این است که چرا هنگام حرکت یوفو با سرعتی بسیار بالا غرش صوتی شنیده نمی شود؟

که البته این دلیل محکمی بر واقعی بودن یوفوها است زیرا لیک میرابو پرفسور مهندسی فیزیک در پاسخ به این سوال این طورجواب می دهد:هوای جلوی سفینه به صورت پلاسمای ماده"حالت چهارم ماده"در میاید و حامل امواج ریز موجی می شود که خارج از دامنه شنوایی ماست.(حالت چهارم ماده حالتی از ماده است که در آن ماده شبیه به هیچکدام از سه حالت ماده یعنی جامد مایع گاز نباشد)

 

اما سوال بعدی اینجاست که پرواز چنین چیز هایی آثاری بروی زمین و ما بجا نمی گذارد؟

بجز مشاهدات معمولي ، مدارك فيزيكي از بسياري حالت هاي مطالعه شده يوفو وجود دارد كه اين مدارك توسط ارتش ها و آژانسهاي علمي - نظامي كشورهاي گوناگون تهيه و گردآوري شده است . مدارك فيزيكي شامل اطلاعات و مداركي است كه از روش هاي غير مستقيم و به روش هاي سنجش از راه دور تهيه شده اند مانند : استفاده از رادار و...بر محيط اطرافش مي باشد

عده اي از يوفوشناسان برخي از اين مدارك را فريب دادن هاي يوفو انگاشته اند و عده ديگر از يوفو شناسان آن ها را پديده هاي حاصل دست انسان دانسته اند. درضمن به پاره اي از رخداد ها برچسب (( ناشناخته )) يا (( غيرقابل قبول )) مي زنند كه تجزيه و تحليل چنين حالت هايي نتايج مبهم و قطعي را دربرخواهد داشت.

ليستي از مدارك متعدد فيزيكي توسط كشورها و اشخاص خاص تهيه شده است كه برخي ازآنها در ذيل آمده است:

 1-رديابي بازخورد امواج راداري از پايگاه هاي متعدد كه تاكنون بهترين روش آگاهي از فعاليت هاي نظامي و كنترلهاي عمليا تي ميباشد و بطور همزمان با رصد هاي چشمي صورت مي گيرد . يكي از نمونه ها شناسايي و رصد پرواز آهسته و خاموش يك "شيء سياه و سه گوش" بر فراز كشور بلژيك درسال 1989 و1990 مي باشد كه مسير اين پرنده توسط رادارهاي متعدد ((ناتو)) و جت هاي ارتش بلژيك رديابي شدند و عكس ها و اسناد آ ن موجود است.

2- مدارك فيزيكي ديگر شامل ؛ عكسها ، فيلم هاي ساكن ( اسلايد ) ها و فيلم هاي متحرك ويديويي است كه تعدادي ازآنها درطيف نور مادون قرمز.

 تغييرات شدت ميدان جاذبه (G)3- آشفتگي هاي امواج مغناطيسي هنگام ظهو  اين اشياء ناشناخته ( يوفوها ) ثبت شده است.

4- مدارك فيزيكي ديگر مربوط به گمانه زني هاي اثرات ظهور( يوفو) مي باشد مانند ؛ سوختن يا خشك شدن زمين و شكستن شاخ و برگ هاي درختان بدون علت ظاهري ، ظهور ميدان ها و آثار مغناطيسي خلاف قاعده در اشياء "به ويژه در فلزات و آلات و ادوات الكترومغناطيس و نيز ذوب شدن و تغيير شكل فلزات نيز ثبت شده است.

 5- آثار فيزيولوژيك ظهور( يوفو)برمردم وجانوران نيز گزارش شده است ما نند:فلج شدن اعضاء يا سكته موقت و سوختگي پوست،ظهورجوشهایی برروي پوست،سوختگي قرنيه چشم،كه از نشانه تابيدن تابشهاي فاسد كننده بافت هاي زنده مي باشد.

نمونه هاي اين موارد عبارتند از : حادثه كش وفالکون وحادثه (ونزوئلا) درسال 1886 كه اين حوادث توسط مجله هاي علمي آمريكا گزارش شده اند و بعلاوه درآنها انبوهي از رصدهاي يوفو و مرگ و جراحت هاي حاصل از تاثيرات محيطي آن نيز آمده است.

 6-از ديگر پديده هاي احساس (يوفو) صدا دادن گله ها و رمه هاي گوسفندان و سايرحيوانات ميباشد كه اين چنين حالت ها را توسط تكنيك ها و فنآوري هاي جديد مي توان تجزيه وتحليل كرد.

7-آثار بيولوژيك (يوفو) برروي گياهان به صورتهاي افزايش ويا كاهش رشد آنها دير يا زود جوانه زدنشان آشكار ميگردد.

8- حالت هاي تاثيرگذاري فيزيولوژيك (يوفو) در نشريه(جوءف دیتمن گرداوری وانتشار یافته است)که عبارتند از:

 آثار الكترومغناطيسي يوفو( EM) عبارتند: ازحركت بازداشتن ماشين ها ، تداخل امواج راديوتلويزيوني واختلال و انحراف در جهت يابي هاي مغناطيسي پدافندي و هواپيمايي و ناوبري و ارتباطات ، تركيدگي و آ سيب ديدن موتورها ميباشد .

معروفترين حالت هاي ثبت شده نظامي از نوع بالا درپرونده هاي اسنادی بر روي (( تهران )) درسال 1976 مي باشد كه در اثرآن ارتباطات متعدد راديويي و سيستم هاي مخابراتي هواپيماهاي جنگنده هاي (F-4)كه حادثه در اثر آتش گشودن هواپيما هاي جنگنده برروي ( يوفو) بوده است.

       چیست؟(F-4)اما پروندهی فانتوم چهار

ماجرای مشاهده یوفوها(موجودات فضایی)توسط حسین پیروزی و تیم 16 نفره و 4 خلبان در 29 شهریور سال 1355 در فرودگاه مهرآباد تهران(با وجود مدارک رسمی و شاهدان عینی)که به پرونده 11سپتامر 1976 معروف است.در آن زمان مسئول برج مراقبت فرودگاه مهرآباد((حسین پیروزی))بوده است که در حال حاضر یکی از اساتید صنعت هوایی کشور است و به عنوان مشاور وزیر راه و مدیر کل فرودگاه امام خمینی هم فعالیت می کند.

گفتگو با حسین پیروز شاهد عینی ماجرای مرموز آن شب

در اول کار کمی درباره خودتان بگویید.

من متولد سال 1317 هستم.بعد از اتمام دوران دبیرستان از دانشگاه تهران لیسانس کتابداری گرفتم و بعد از آن در رشته زبان تحصیل کردم و مدرک کارشناسی زبان را نیز دریافت کردم.چون زیاد مطالعه می کردم و به مباحث هوا و فضا علاقمند بودم بعد از این رشته ها مهندسی مراقبت پرواز خواندم و بعد از آن هم دوره فوق لیسانس حمل و نقل را گذراندم.

 ماجرای آن شب چطور آغاز شد؟

شب 29 شهریور حدود ساعت 10/5 شب بود که خانمی با برج مراقبت که من آن شب مسئول آن بودم تماس گرفت و با دلهره اعلام کرد که یک شئ نورانی که مانند پروانه ماشین 8 پره و 4 پره می شود روی خانه مان آمده و نورهای عجیب و غریبی دارد.خانه آن خانم در خیابان شریعتی فعلی بود.من قضیه را جدی نگرفتم و از آن خانم تشکر کردم.چند دقیقه بعد خانم دیگری و بعد از آن آقایی از شمیران تماس گرفتند و همین حرف ها را تکرار کردند.من خودم دوربین را برداشتم و به بالکن رفتم و آن وقت بود که شئ نورانی را در آسمان دیدم و در همان نگاه اول فهمیدم که نمی تواتد هواپیما باشد.

شیئی که دیدید به چه شکلی بود؟

نورش مثل لامپ فلورسنت بود.وسط آن نور قرمز چشمک می زد و دو طرف آن نور آبی دیده می شد.رنگ آبی آن بسیار خیره کننده بود.درهمان حالی که نگاهش می کردم شبیه به ماهی حلوایی به رنگ سرخ آتشی شد.بعد هم به شکل های مختاف مثل ستاره دریایی و یا دایره و با رنگ های نارنجی،زرد،سبز و بنفش دیده شد.یک لحظه بعد هم ناپدید شد که ناگهان متوجه شدم از شمال تهران به طرف جنوبی ترین نقطه تهران رفته است.آنقدر به سرعت جا به جا می شد که نمی توانستیم حرکت آن را ببینیم.به طوری که در ابتدا به همراه همکارانم فکر کردیم که دو یا سه جسم هستند.اما بعد متوجه شدیم یک جسم بزرگ و سریع است.مدتی بعد روی کوه های بی بی شهربانو ثابت ایستاد.

می توانید ابعادش را توصیف کنید؟

از فرودگاه مهرآباد که من نگاه می کردم تقریبا شمال شرق تهران بود اما آن چنان نورش زیاد بود که نشخیص اندازه دقیق آن غیر ممکن بود.مثل ماشینی که با نور بالا از رو به رو می آید و در ابتدا نمی توان اندازه آن را تسخیص داد.با اینکه ارتفاعش مدام تغییر می کرد ولی فکر می کنم طولش 20 متر بود.

بعد از آنکه متوجه شدید هواپیما نیست چه کار کردید؟

همان موقع موضوع را به مسئول پایگاه نیروی هوایی که در آن شب تیمسار یوسفی بود اطلاع دادم.تیمسار هم ابتدا فکر می کرد من قصد شوخی دارم ولی بعد از آنکه متوجه شد قضیه جدی است فورا دستور داد اماده باش یک فانتوم آن شب که پایگاه شاهرخی همدان (نوژه فعلی) بود،برای شناسایی بلند شود.خلبان عزیزخانی به علاوه یک خلبان دیگر با فانتوم اول پرواز کردند.ما در ابتدا فکر می کردیم ارتفاع این شئ 5هزار تا 6هزار پا است.ولی خلبان اعلام کرد که شئ در ارتفاع سی هزار پایی قرار دارد.موضوع دیگر آن بود که خلبان اعلام کرد که روی دو موج

و روی فرکانس اضطراری صدای بنگ بنگ که ما به آن Emergency Squash می گوییم را دریافت می کند که هیچ وقت این امر برای ما ممکن نبوده است.همان شب این مساله توسط دو هواپیمای Swiss Air و Luft Hansa هم گزارش شده بود.فانتوم ما با آنکه سرعتی حدود سرعت صوت داشت ولی نمی توانست به این شئ نورانی برسد.با کمی نزدیک شدن فانتوم به این شئ تمامی دستگاه های ناوبری و دفاعی آن از کار می افتاد و سیستم ارتباطی آن هم دچار اختلال می شد.بعد از تایید خلبان عزیزخانی که این شئ هواپیما نیست و یک شئ خارجی است فانتوم دوم هم از پایگاه شاهرخی پرواز کرد که خلبان اصلی آن سرگرد جعفری بود.

خلبان ها این شئ را چگونه توصیف می کردند.

خلبان ها هم با چشم غیر مسلح می توانستند آن را ببینند.با همان رنگ های آبی،قرمز،نارنجی.اما آن طور که خلبان ها گزارش کردند روی رادار هواپیما هم هیچ اثری باقی نمی گذاسته است.سرعت این جسم به قدری زیاد بود که آنها با حدود سرعت صوت نمی توانستند زیاد به آن نزدیک شوند.چیزی که ما حدس می زدیم این بود که سرعت این شئ چند برابر سرعت صوت است.

تا انتهای ماجرا هر دو فانتوم حضور داشتند؟

نه.بعد از گذشتن مدتی از شناسایی و بعد از آنکه خلبان جعفری هم حرف ما را تایید کرد تصمیم گرفته شد که خلبان عزیزخانی به علت کم بودن بنزین به پایگاه شاهرخی برگردد و خفاش2(فانتوم سرگرد جعفری)شناسایی را ادامه دهد.سیستم های ناوبری فانتوم خلبان جعفری هم از کار افتاده بود و خلبان جعفری هم روی فرکانس 5/121 (فرکانس اضطراری) صدای بنگ بنگ را می شنید.ناگهان متوجه شدیم که جسم دومی از جسم اول جدا شده است.جسم دوم بسیار نورانی بود.نور بسیار شدیدی داشت و به سمت هواپیما حرکت کرد.ارتباط رادیویی سرگرد جعفری برای مدتی با ما قطع شده بود.جسم اصلی هم به صورت ثابت روی کوه های بیبی شهربانو ایستاده بود.خلبان جعفری بعد از مدتی برای ما تعریف کرد که وقتی از روی مهرآباد گذشته است شئ دوم بالای سرش بوده است.آن موقع جعفری سرعتش را کم می کند تا شئ نورانی جلویش بیفتد و آن را روی باغ های کرج با موشک بزند.اما بعد از برگشت به ما گفت قبل از آنکه کاری بکنم شئ نورانی خودش 100 متر جلوتر از هواپیما ایستاد.مثل آنکه مرا تله پاتی می کرد و فکر مرا می خواند.می خواستم شلیک کنم که دیدم دستگاه ها عمل نمی کنند.حتی ارتباط رادیویی بین من و خلبان دیگر هم مختل شده بود.با اشاره به خلبان دوم فهماندم که ازهواپیما بیرون بپریم. به خاطر آنکه قصد هدف قرار دادنش را داشتیم می ترسیدیم به ما حمله کند.جالب آن است که دستگاه(اجکت) که کاملا مکانیکی است و الکترونیکی نیست از کار افتاده بود

  اصلا ارتباتی با سیستم الکترونیکی ندارد؟Eject

نه.Eject یک سیستم کاملا مکانیکی در هواپیما است.6 موشک زیر صندلی خلبان قرار دارند که در کمتر از 8/0 ثانیه خلبان را 50 متر به بیرون پرتاب می کنند.تعجب خلبان هم همین بود که این سیستم هم که هیچ ارتباط الکترونیکی با هواپیما ندارد از کار افتاده بوده است.یادم می آید خلبان جعفری در جلسه ای گفته بود در آن موقع که سیستم Eject هم عمل نکرد با خودم گفتم خدایا با این همه تکنولوژی که به ما دادی هیچ کاری نمی توانیم در این وضعیت بکنیم.

بعد چه اتفاقی افتاد؟

شئ نورانی به تعقیب فانتوم پرداخت.حتی وقتی شئ نورانی و فانتوم از روی فرودگاه مهرآباد رد شدند یک لحظه(مانند فلاش)برق مهرآباد قطع و وصل شد.بعد ها فهمیدیم که اشکالی در سیستم برقی مهرآباد وجود نداشته است و سازمان برق منطقه ای هم پالس ثبت کرده است.بعد از این تعقیب و گریز شئ نورانی دوم به سمت ساوه رفت و با دور شدن آن سیستم رادیویی فانتوم دوباره وصل شد.آن موقع بود که خلبان جعفری اعلام کرد که شئ نورانی که من را تعقیب می کرد بسیار وحشتناک بود اما گویا فقط می خواست زهر چشمی به ما نشان دهد.اگر اجازه می دهید دیگر به پر و پایش نپیچیم و به پایگاه شاهرخی برگردیم.

تیمسار یوسفی که مکالمه را میشنید در همان موقع گفت که چون احتمال دارد تا پایگاه شاهرخی همدان به شما حمله کند می توانید در مهرآباد فرود بیایید.چند دقیقه بعد خلبان جعفری اعلام کرد که شئ نورانی دوم به سمت شئ نورانی اصلی رفته و دوباره داخل آن شده است.بعد هم چند دقیقه بیشتر نگذشته بود که جعفری با فریاد اعلام کرد که شئ دوم دوباره از شئ اصلی جدا شده و به طرف زمین می آید.ما هم در آن موقع یک هاله نورانی را که به طرف زمین می آمد را دیدیم.جسم نورانی روی زمین نشست.سه مایلی جنوب پالایشگاه تهران.خلبان جعفری گفت که نور این شئ آن قدر زیاد است که من از این ارتفاع می توانم سنگ ریزه های بیابان را ببینم.شئ اصلی هم بالای سر جسم دوم مرتب دور می زد. 

سعی نکردید به جسم دوم که روی زمین بود نزدیک شوید؟

تیمسار یوسفی همان موقع به جعفری گفت که امتحان کند که می تواند به آن نزدیک شود یا نه.سرگرد جعفری با فانتوم به سمت جسم دوم شیرجه اما به گفته خودش در 10 مایلی جسم دوم چنان هواپیما دچار لرزش شد که نتوانسته بود به آن نزدیک شود.ما به کلانتری شهرری و ژاندارمری اطلاع دادیم.چندین نفر از مردم هم با مهرآباد تماس گرفتند و این قضیه را گزارش دادند.در همان موقع متوجه شدیم که جسم اصلی رفت و در آسمان ناپدید شد.اما ماموران پلیس و هیچ کس دیگر بعد از رسیدن به محل اثری از جسم دوم پیدا نکردند.

روز بعد هم معلوم نشد چه بر سر شئ نورانی دوم آمده است؟

 نه،فقط به مدت یک هفته تا ده روز در یک نوار 40 کیلومتری از روده شور تا دوشان تپه هر روز یک تا دو ساعت روی فرکانس اضطراری (5/125) صدای بنگ بنگ شنیده می شد.

درباره این فرکانس و صدای بنگ بنگ توضیح می دهید؟

وقتی مثلا سانحه ای برای یک هواپیما پیش می آید جعبه سیاه آن که حاوی اطلاعات مهمی است از هواپیما به بیرون پرتاب می شود.این جعبه در مقابل گرما و سرمای شدید بسیار مقاوم است.بعد از پرتاب به صورت اتوماتیک جعبه سیاه روشن می شود و روی همین فرکانس که معروف به فرکانس اضطراری است صدای بنگ بنگ شنیده می شود تا مسئولان با جستجوی صدا بالاخره جعبه سیاه را پیدا کنند.

در مدت این 10 روز منبع این صدا پیدا نشد؟

نه،چندین بار ماموران صدا را جستجو کردند.تا منبع صدا هم می رسیدند اما بعد از کندن زمین هیچ چیزی پیدا نمی کردند.

اتفاقات آن شب چقدر طول کشید؟

از 10/5شب تا 4 صبح،بیشتر از 5 ساعت.

این جسم در رادار مهرآباد هم ثبت شد؟

نه،چند روز بود که رادار مهرآباد خراب بود.اما رادار فانتوم برای چند لحظه آن را ثبت کرد.

گفته می شود که بینایی خلبان جعفری بعد از این حادثه دچار مشکل شده بود شما خبری از این مورد دارید؟

من در مورد بینایی خلبان جعفری اطلاعی ندارم ولی برای چند وقتی هم خلبان جعفری هم خلبان عزیزخانی اجازه پرواز نداشتند.حتی گاهی که یک ستاره می دیدند تصور می کردند که همان شئ دوباره برگشته است.خود من بعد از تمام شدن آن حادثه به مدت 54 ساعت نخوابیدم.تا می خواستم بخوابم با تصویری از آن شئ از خواب می پریدم.

مثل آنکه فیلم این حادثه هم بازسازی شده است...

بله،بعد از انقلاب در شبکه دو و با کمک آقای میر فخرایی در گروه دانش با توجه به مشاهدات ما و با استفاده از همان کادر فرودگاه و خلبان عزیزخانی و جعفری فیلم این مشاهده بازسازی شد که بسیار شبیه واقعیت شده است که فکر کنم اکنون در آرشیو صدا و سیما هم موجود است.

مجموعا چند نفر شاهد این یوفوها بودند؟

به جز مردم عادی که با برج تماس می گرفتند تیم 16 نفره برج مراقبت که همگی دارای تحصیلات عالی هستند شاهد این ماجرا بودند.علاوه بر آنها مشاهدات چهار خلبان (دو خلبان در هر فانتوم) یکی از دلایل اعتبار این مشاهده است.

مجموعه این حرف های شما به این معنی است که شما اعتقاد دارید که این موجودات فضایی هستند؟

بله،من اعتقاد راسخ دارم که آنها موجوداتی ماورایی هستند که خیلی از ما هوشمندترند.آنها به کار ما نظارت می کنند اما ما را قابل ندانسته اند تا با ما ارتباط برقرار کنند.

ما وقتی می توانیم یک مساله را ماورا طبیعی فرض کنیم که هیچ توجیه علمی برای آنها پیدا نشود.آیا این مساله نمی تواند یک تکنولوژی سری متعلق به برخی کشورهای خاص باشد؟

وقتی می گویند میلیونها خورشید در کهکشان راه شیری وجود دارد پس حتما کرات دیگری هم می تواند وجود داشته باشد که در آن موجوداتی زنده باشند.نمی شود که ما بگوییم فقط ما در این زمین زنده هستیم و هیچ موجود هوشمند و زنده دیگری وجود ندارد.

می خواهم بگویم فکر نمی کنید بعضی از اشیا نورانی که اخیرا دیده شده ممکن است ماهواره های جاسوسی یا هر چیز دیگری باشد که به شکل شئ نورانی دیده شده است؟

احتمال آن وجود دارد.بعد از همین قضیه هم عده ای تا مدت ها در کیسه های پلاستیکی شمع روشن می کردند و آنها را با استفاده از گازی سبک به هوا می فرستادند و عده ای فکر می کردند بشقاب پرنده دیده اند.اما تمام این موضوعات را با تمام تحصیلاتی که داشتم و اطلاعات فنی که دارم وجود بشقاب پرنده ها را نفی نمی کنم و فکر می کنم در کرات دیگر موجوداتی وجود دارند.این اعتقاد شخصی من است و البته هیچ دلیل علمی برای آن ندارم.

این ها چیز هایی است که من با چشم خودم دیدم.فانتومی که تمام سیستم های ناوبری و دفاعی اش را از دست می دهد و دوباره به دست می آورد در اثر چه چیزی می تواند باشد؟آنها بسیار از ما هوشمند تر هستند و درباره ما تحقیق می کنند.

و اما چند نکته و مطلب:

1- این احتمال وجود دارد زمین چندین بار توسط آنها نابود شده است مثلا شما در اهرام مصردرتصاویری که روی دیوارها وجود دارد در بسیاری ازجاها تصاویری بسیار شبیه یوفوها می بینید و همچنین عجایبی که در انج وجود دارد مثلا اولین معدن سنگی که در دور اهرم مصر وجود دارد حدود دو هزار کیلومتر با آن جا فاصله دارد یا اینکه در اهرام مصر در گوشه ای سه قطعه سنگ بزرگ وجود دارد که وزن هر کدام 2600تن در مساحت 6 متر است که اگر هر برده صد کیلو از آن را بتواند نیاز به 26000 نفر برای جابه جایی آن لازم است جالب اینجاست که این سه سنگ بسیار صاف تراشیده شده و به طوری در کنار هم قرار دارند که نمی توان یک ورق کاغذ بین ان ها انداخت.که این ها همه حاکی از آن است که مسلما آن ها نمی توانستند با زور انسانی به این همه آثار عظیم برسند پس باید از وسیله ای مانند جرثقیل (حتی در حد خیلی اولیه) استفاده کنند اما هیچ گونه آثاری در مورد نیست.  

2- نظریه ی دیگری هم در این باره وجود دارد که این هم امکان وجودش هست   که با توجه به اثبات وجود کرم چاله ها(چاله هایی فضایی که شبیه به کرم می مانند وعامل سفر در زمان هستند) این مجودات که جاندار هستند و بدنشان از گوشت است(با توجه به کالبد شکافی یک موجود فضایی درسال 1960) و دارای سیستم بدنی بسیار شبیه سیستم بدنی انسان وبا توجه به این که در آینده انسان نیاز به استفاده از عقلش دارد سرش روز به روز بزرگ تر می شود وبا توجه به این که انسان ها نسل به نسل بدشان کم موتر می شود و موجودات دیده شده در بدنشان مو دیده نمی شود می توان گفت که آن ها از اینده ی ما به دیدمانمان می آیند.

3- بسیاری از دانشمندان می گویند: به احتمال زیاد همچین موجوداتی وجود دارند و در سدد این هستند که با ما ارتباط برقرار کنند اما هر چه باشند و از هر کجا که می ایند ارتباط با آن ها برای ما مضر است و ما باید از ارتباط با آن =ها خود داری کنیم زیرا آنها موعتقدند چون یوفوها از قدرت علمی بیشتری برخوردارند و می توانند بلایی را که امکان دارد سال ها پیش بر سر پدرانمان آوردند بر سر ما بیاورند(بر اساس احتمال حمله و نابودی بشر در چند دوره توسط یوفوها)

4- در یک مجله ی آمریکایی در سه یا چهار ماه پیش یک مطلب جالب نوشته شده بود به تیتر(( آنها می خواستند من را  ببرند )): در یک روز کاری حدود 15 کارگر بودیم که داشتیم در ساختمان کار می کردیم اما ناگهان چیزی با سرعت در حیاط خانه ای که داشتیم می ساختیم فرود آمد همه فرار کردند به جز ریکی(اسم مستعار: نمی خواست نامش فاش شود)که از ترس در جایش خشک شده بود و به گفته ی خودش انگار کنترل بدنم را از دست داده بودم وهیچ کاری نمی توانستم بکنم سه نفر از آن شیء عجیب بیرون آمدند آنها قدی بلند اندامی لاغر و بسیار پر تحرک بودند و جولوی من شروع یه شکلک در آوردن و پریدن کردند و تا سه متر می پریدند و با اشاره به من سفیه اشان را نشان می دادند گویی می خواست من وارد سفیه اشان شوم اما من که مات و مبهود مانده بودم و اصلا حرکت نمی کردم انها هم پس از چها پنج دقیقه رفتند. بقیه ی کارگران که از پشت داشتند به ریکی در تمام این مدت نگاه می کردند صحت این موضوع را تایید می کنند. اما بازهم پای بدون مدرک بودن این موضوع بیرون میاید.با توجه به این که کارگری فیلمی 4 ثانیه ای از این صحنه گرفته است اما انقدر دست آن لرزیده است که نمی توان واقعی یا الکی بودن آن را تایید کرد.

5- تعداد زیادی از بازنشتگان ناسا به این موضوع اشاره می کنند که این ها همه برای خود آمریکاست اما با مدارکی که موجود است(مثلا اولین امار رسمی مشاهده ی یوفو به بیست وپنج سال قبل از ساخت هواپیما برمی گردد)نمی توان به صحت حرف آن ها پی برد.

6- از قدیم در دشت ها و در مزرعه های که در آن ها گندم و بخصوص جو کاشته می شده تصاویری عجیب غریب پدید می آمده که نه به صورت شکسته و نه توسط باد ایجاد می شده است( اولین اشکال بشقب پرنده از این جا شکل گرفته است )

7- در ایران به غیر از حادثه ای که در بالا ذکر شده است چندین بار دیگر هم اتفاق افتاده که فیلم های ان موجود است به عنوان مثال: دوازده و شش سال پیش در تهران حدود سه سال پیش در بوشهر و اصفهان حدود یک ماه پیش در ایلام و...

8- در همین اواخر اثبات شد با ویژگی هایی که از کالبد شکافی( در سال 1960) از یک ادم فضایی انجام گرفت ان ها می توانند در میا سیاه چاله های فضایی زندگی کنند.

9- در گذشته هم شاید چنین چیزهایی دیده می شد اما چون همانند الان دوربین اختراع نشده بود اثبات ان سخت بود ولی در چند نوشته بسیار قدیمی اشاره ی کوچکی به ان شده است.

10- کانادا برای پی بردن به موجی که برای زمین فرستاده شده است اهمیت زیادی قائل شده است و مبلغ 300/000/000 میلیون دلاری برای ان تصویب کرده است  

 11- در بسیاری از حالات ما متوجه دیدن یوفوها نمی شویم چون در دامنه ی دید ما قرار ندارد اما در تصاویری که توسط دوربین ها گرفته می شود دیده می شوند.

12- یوفوها فقط به شکل دایره یا نعلبکی شکل نیستند بلکه به صورت های مختلف مثلابه شکل بیضی یا مسطتیل و حتی مثلثی شکل هم دیده شده اند.

13- در میانگین جهانی در هر سه دقیقه یک نفر اعلان دیدن یوفو می کند.

درباره
ehsan بازدید : 13 پنجشنبه 07 آبان 1394 زمان : 20:58 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1394
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 28
 • کل نظرات : 1
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 48
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 56
 • بازدید ماه : 98
 • بازدید سال : 98
 • بازدید کلی : 3,507
 • کدهای اختصاصی

  نمایشگر آمار آلکسا